Неділя, 18.02.2018, 07:48:10
Вітаю Вас Гость

Сайт вчителів фізичної культури Вільнянського району

Головна » 2016 » Квітень » 23 » Легка атлетика 2016
19:14:06
Легка атлетика 2016

22 квітня завершилася районна спартакіада школярів Вільнянського району! На базі Вільнянської гімназії Світоч пройшли змагання з легкої атлетики, на які прибуло 19 команд району. В програмі змагань були такі види: 100м - юнаки, дівчата, 400м - дівчата, 800 м - юнаки, стрибок у довжину з розбігу - юнаки та дівчата, метання малого м'яча - юнаки та дівчата.

Кращими у особистому заліку стали:

Біг 100м 

Альбом: Легка атлетика 2016

Євдокименко Альона (Вільнянська ЗОШ №2) - 14,1 с

Нужна Валерія (Михайло-Лукашівська ЗОШ) - 15,0 с

Кульгова Олена (Вільнянська ЗОШ №1) - 15,0 с

Сліпко Аліна (Вільнянська гімназія Світоч) - 15,1 с

Скорина Анна (Матвіївський ЗНВК Всесвіт) - 15,1 с

Сосна Дмитро (Вільнянська ЗОШ №3) - 12,0 с

Забіяка Ярослав (Петромихайлівська ЗОШ) - 12,5 с

Пересунько Ігор (Вільноандріївська ЗОШ) - 12,7 с

Біг 400 м

Жужа Юлія (Михайло-Лукашівська ЗОШ) - 1:00:00 с

Андрюхіна Катерина (Дніпровська ЗОШ) - 1:02:00 с

Євдокименко Альона (Вільнянська ЗОШ №2) -  1:03:00 с

Скорина Анна (Матвіївський ЗНВК Всесвіт) - 1:03:00 с

Біг 800 м

Сосна Дмитро (Вільнянська ЗОШ №3) - 1:57:00 с

Бабич Дмитро (Вільнянська ЗОШ №2) -  2:02:00 с

Литвиненко Андрій (Максимівський НВК) - 2:08:00 с

Стрибок у довжину з розбігу

Альбом: Легка атлетика 2016

Євдокименко Альона (Вільнянська ЗОШ №2) -  412 см

Плахута Вікторія (Вільнянська ЗОШ №3) - 387 см

Цой Ірина (Матвіївський ЗНВК Всесвіт) - 387 см

Жужа Юлія (Михайло-Лукашівська ЗОШ) - 384 см

Шаповалов Денис (Вільнянська ЗОШ №1) - 519 см

Балаба Станіслав (Вільнянська гімназія Світоч) - 518 см

Дундук Ілля (Вільнянська гімназія Світоч) - 507 см

Метання малого м'яча

Андрюхіна Катерина (Дніпровська ЗОШ) - 41 м

Скорина Анна (Матвіївський ЗНВК Всесвіт) - 34,6 м

Вяльцева Карина (Нововасилівський НВК) - 31 м

Ковальова Надія (Петромихайлівська ЗОШ) - 31 м

Альбом: Легка атлетика 2016

 

Брюханьов Кирило (Новогупалівський НВК) 57,8 м

Сосна Дмитро (Вільнянська ЗОШ №3) 54,20 м

Балаба Станіслав (Вільнянська гімназія Світоч) 52,30 м

Серед дівчат місця розподілилися таким чином

І місце - Євдокименко Альона (Вільнянська ЗОШ №2)

ІІ місце - Жужа Юлія (Михайло-Лукашівська ЗОШ)

ІІІ місце - Скорина Анна (Матвіївський ЗНВК Всесвіт)

Серед юнаків місця розподілилися таким чином

І місце - Сосна Дмитро (Вільнянська ЗОШ №3)

ІІ місце - Балаба Станіслав (Вільнянська гімназія Світоч)

ІІІ місце - Бабич Дмитро (Вільнянська ЗОШ №2)

У командному заліку призерами змагань стали

І місце - Вільнянська ЗОШ №2

ІІ місце - Матвіївський ЗНВК Всесвіт

ІІІ місце - Михайло-Лукашівська ЗОШ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

 

 

 

 

 

 

Категорія: Новини | Переглядів: 185 | Додав: svetabalabanova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вік сайту
Електронні підручники
Нові файли

Зведена таблиця спартакіади 2016-2017


Проект регламенту проведення спартакіади


Фізична культура. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)


Методичні рекомендації 2015-2016


Зведена таблиця спартакіади 2015

Меню сайту
Категорії розділу
Вітаємо! [74]
Привітання переможців
Новини [267]
Поради [5]
Пошук
Друзі сайту
  • Сайт вчителя Балабанової С.А.
  • ФСТ "КОЛОС" м.Запоріжжя
  • Відділ освіти Вільнянської райдержадміністрації
  • Запорізьке обласне управління з фізичного виховання та спорту МОН України
  • Календар
    «  Квітень 2016  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930
    Наша кнопка
    center
    Архів записів
    Наше опитування
    Оцените мой сайт
    Всього відповідей: 66
    Міні-чат
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Кнопки сайтів