П`ятниця, 26.04.2024, 01:09:34
Вітаю Вас Гость

Сайт вчителів фізичної культури Вільнянського району

Головна » 2012 » Червень » 26 » Oбласний турнір з пляжного волейболу в місті Оріхів
18:14:31
Oбласний турнір з пляжного волейболу в місті Оріхів

23-24 червня в місті Оріхів на Запоріжжі, за сприяння Оріхівської райдержадміністрації та обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос», проводився обласний турнір з пляжного волейболу присвячений Дню молоді «Конка-2012» .

Головною відмінністю цього турніру стало те , що учасники мешкали в наметах на березі річки Конки, і кожний із них, а всього приймало участь біля ста чоловік, одержали на пам'ять спеціально виготовлену спортивну екіпіровку.

Присутня велика аудиторія вболівальників була викликана розіграшем безкоштовної спортивно-речової лотереї, а головний приз -плазмовий телевізор від спонсора і гравця турніру, директора приватного підприємства «Домофон-Люкс» Олександра Онищенка. В парі з Олександром Ігнатенком він і переміг в категорії чоловіків віком понад 40 років. Друге місце посіли Іванов Віталій (Якимівський район) та Прокопенко Геннадій (Бердянський район), третє місце у Клєшніна Дмитра та Олега Шевченка з Василівського району.

У номінації чоловіків до 40 років змагалися 20 команд. У фіналі зустрілися суперники з Бердянського району.

Перше місце посіли Дереча Микола та Калеберда Микита, друге - Іванов Володимир та Косма Володимир. Третіми стали спортсмени з Гуляйпілля - Коропатський Денис та Півнюк Ігор.

У жінок фаворитами вважались вільнянські волейболістки, які в фіналі виграли у Дніпрорудненців. Переможці - Грузкова Катерина та Лукач Людмила. Друге місце - Лозова Катерина, Багмет Лариса. Третє теж за вільнянцями - Мігова Ганна та Притула Єлизавета

Оргкомітет визначив та нагородив пам’ятними подарунками кращих гравців турніру. Ними стали: Іванов Володимир, Дереча Микола, Шевченко Олег та Онищенко Олександр. До речі, завдяки останньому, пляжний волейбол набуває все більшої популярності серед сільських мешканців.

Категорія: Новини | Переглядів: 538 | Додав: svetabalabanova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.