Головна » 2011 » Червень » 18 » Спартакіада вчителів "Здоров'я"
16:18:41
Спартакіада вчителів "Здоров'я"

16 червня цього року на базі Вільнянської гімназії «Світоч» відбулася спартакіада «Здоров'я» серед працівників освіти Вільнянського району. У спартакіаді прийняли участь 152 працівники освіти з 22 ЗНЗ району.

Програма змагань складалась з таких видів: шахи, армрестлінг (боротьба на руках), дартс, настільний теніс, командні стрибки в довжину з місця. В запеклій боротьбі І загальнокомандне місце зайняла команда Матвіївського ЗНВК «Всесвіт», II місце - Вільнянська ЗОШ №3, III місце - Михало-Лукашівська ЗОШ.

В особистому заліку чемпіоном з шахів став Павлівський Костянтин (Вільнянська ЗОШ №1), II місце - Самоленко Віталій (Матвіївський ЗНВК "Всесвіт"), III місце -Похлєбаєв Олексій (М.Лукашівська ЗОШ).

З армрестлінгу (боротьба на руках) І місце виборов Олійник Максим, II місце - Миланко Микола (Привільненська ЗОШ), III місце - Балаба Олексій.

Настільний теніс:

Жінки:

І місце - Бочарова Альона (Соколівська ЗОШ),

II місце - Соколова Алла (Вільнянська ЗОШ №3),

III місце - Костенко Ольга (Вільнянська ЗОШ №2).

Чоловіки:

І місце - Гиря Віталій (Вільнянська ЗОШ №3),

II місце - Курченко Володимир (Дніпровська ЗОШ),

III місце - Миланко Михайло (Вільнянська гімназія «Світоч»).

II місце - Аблакатов Антон (Матвіївський ЗНВК «Всесвіт»),

III місце - Вершинін Сергій (М.Лукашівська ЗОШ).

Серед командних стрибків у довжину з місця І місце посіла команда Вільнянської ЗОШ №3, II місце - Дружелюбівська ЗОШ, III місце - Матвіївський ЗНВК «Всесвіт».

Хочеться окремо винести подяку директору Вільнянської РДЮСШ «Колос» Пілявському Ігорю, директору ДНЗ ВПЛ Супруненку Олександру та директору ЦДЮТ Матейчук Оксані за надання допомоги в забезпеченні суддівства з настільного тенісу, шахів та суддівській бригаді: Шалімовій Олені (ДЮСШ), Бондаренко Людмилі (Вільноандріївська ЗОШ), Балабановій Світлані (Вільнянська ЗОШ №2), Демиденко Вадиму (ЦДЮТ), Грюкову Василю (РДЮСШ «Колос»), Кусовському Олександру (ДНЗ ВПЛ).

За І місце команда була нагороджена перехідним кубком, грамотою та цінним подарунком (відеоплеєром) від ПК відділу освіти, за II місце -грамотою та напольними електронними терезами, за III місце - грамотою та механічними напольними терезами.

Категорія: Новини | Переглядів: 700 | Додав: svetabalabanova | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.