П`ятниця, 26.04.2024, 03:32:55
Вітаю Вас Гость

Сайт вчителів фізичної культури Вільнянського району

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Раздевалка » Выручи меня - я выручу тебя! » Медогляди в навчальних закладах
Медогляди в навчальних закладах
svetabalabanovaДата: Неділя, 11.10.2009, 17:01:03 | Повідомлення # 1
3 юношеский
Група: Администраторы
Повідомлень: 8
Нагороди: 11
Репутація: 11
Статус: Offline
Як у ваших школах проходять медогляди дітей? Всіх дітей оглядають лікарі чи вибірково якийсь вік? Чи роблять дітям пробу Руф'є?
 
SilaДата: П`ятниця, 01.10.2010, 17:34:07 | Повідомлення # 2
3 юношеский
Група: Администраторы
Повідомлень: 3
Нагороди: 4
Репутація: 6
Статус: Offline
Глави Міністерства охорони здоров'я й Міносвіти виступають за введення огляду старшокласників у лікаря-нарколога

Міністр науки й освіти України Дмитро Табачник підтримав ініціативу міністра охорони здоров'я Зиновія Митника про введення в старших класах шкіл обов'язкового огляду у лікаря-нарколога.

На міжвідомчій нараді в четвер у Генеральній прокуратурі, З.Митник висловив думку про те, що старшокласників українських шкіл під час проведення обов'язкового щорічного огляду повинен оглядати і лікар нарколог, для того, щоб своєчасно виявити тих дітей, які вживають наркотики.

Коментуючи таку ініціативу, Д.Табачник сказав: "Це дуже позитивно, тому що це рання профілактика, нарколог набагато професійніше зможе виявити того підлітка, який вживає наркотики".

Він також підкреслив, що це доцільно ввести для старшокласників.

http://www.osvita.org.ua/news/53694.html


Сила есть, ума не надо...
 
svetabalabanovaДата: Понеділок, 01.11.2010, 19:01:03 | Повідомлення # 3
3 юношеский
Група: Администраторы
Повідомлень: 8
Нагороди: 11
Репутація: 11
Статус: Offline
проба Руфье форум, на якому йде обговорення проби
 
Форум » Раздевалка » Выручи меня - я выручу тебя! » Медогляди в навчальних закладах
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: